Wracamy do grania!

Wiele aspektów pozasportowych było ostatnimi czasy poruszanych na naszej stronie internetowej. Podczas gdy zarząd Sparty Mokrsko zajmował się finansami i boiskiem w Mokrsku, kierownik drużyny zaplanował okres przygotowawczy. OZPN Sieradz start rozgrywek ligowych zaplanował na 19 marca. Do tego czasu rozegramy cztery mecze kontrolne.

Zanim jednak wyruszamy do walki na boisko, 11 lutego oficjalnie zakończymy rozgrywki halowe. Ponad miesiąc temu Sparta Mokrsko wygrała grupę w Eliminacjach Mistrzostw Powiatu LZS w halowej piłce nożnej. Pisaliśmy o tym tutaj: http://spartamokrsko.pl/news/article/wygrana-grupy-i-awans-do-finalow

Na sobotę 11 lutego br. od godz. 16.30 Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Wieluniu jest zmuszone przestawić termin rozgrywania Finału Powiatowego w halowej seniorów. Wiąże się to decyzją władz WZ LZS w Łodzi, które na niedziele 12 lutego w Moszczenicy ustaliły termin rozegrania Eliminacji Międzypowiatowych do Mistrzostw Województwa w halowej seniorów. Mecze grupowe rozgrywane będą w czasie 12 minut, 4 faul akumulowany. Mecze fazy PLAY-OFF rozgrywane będą w czasie 15 minut, 5 faul akumulowany. W przypadku remisu: rzuty karne, pierwsza seria 3 wykonawców.

Oto harmonogram gier Finału Powiatowego:
Hala WOSiR Wieluń, ul. Częstochowska 35, początek gier 16.30:

1. A Biała - Kurów
2. A Konopnica - Łubnice